O mnie

Ginekolog położnik lek. med. Jarosław Głowacki

Od 1990 roku zajmuję się ginekologią i położnictwem. Zapewniam profesjonalną opiekę, począwszy od profilaktyki poprzez kompleksową diagnostykę i leczenie z zakresu ginekologii i położnictwa. Zajmuję się prowadzeniem ciąży, diagnostyką prenatalną i USG ciąży, w tym 3D/4D. Prowadzę również opiekę nad kobietami w zakresie antykoncepcji, menopauzy, leczenia niepłodności, profilaktyki chorób nowotworowych narządu rodnego i piersi.

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończyłem w 1988 roku. W 1994 zdałem egzamin specjalizacyjny I stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa, a od 2000 roku jestem specjalistą II stopnia. Jestem członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Opolu i posiadam prawo wykonywania zawodu nr 2062192. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jestem żonaty, mam dwóch dorosłych synów i psa.

W 1998 roku uzyskałem certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego i uprawnienia do samodzielnego wykonywania badań USG. W 2004 podobny certyfikat uzyskałem od Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Corocznie biorę udział w wielu kongresach, sympozjach i kursach, a zdobytą tam wiedzę, potwierdzoną licznymi certyfikatami, wdrażam do mojej codziennej praktyki lekarskiej.

Mój gabinet działa od 1995 r. w Kędzierzynie-Koźlu oraz od 2010 w Opolu na podstawie Zezwolenia na Wykonywanie Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej przez Okręgową Izbę Lekarską w Opolu.

Gabinet posiada uprawnienia do wydawania recept refundowanych i zwolnień lekarskich.

Zapraszam